New Ribbon
Vinařství Hanuš Blučina Vinařství Hanuš Blučina Vinařství Hanuš Blučina Vinařství Hanuš Blučina Vinařství Hanuš Blučina Vinařství Hanuš Blučina Vinařství Hanuš Blučina Vinařství Hanuš Blučina Vinařství Hanuš Blučina

Získaná ocenění

  Reference

Vinařství Hanuš Blučina

Reference

Ing. Dřímal Miroslav

Dobrý den paní Hanušová,

                Děkuji za pěkné a mile strávené chvíle ve Vašem sklípku. Myslím, že akce se celkem podařila, víno bylo příjemné, občerstvení, obsluha i ubytování velmi dobré, myslím že jste i zapůsobili kladně na některé spolužáky, kteří momentálně pracují v soukromém sektoru a otevřeně se bavili, že  se v budoucnu na Vás obrátí s možností uspořádání podobné akce pro své společnosti. Dokonce tento názor sdíleli  i kolegové ze Slovenska. Je jen možná škoda, že se nemohli zúčastnit této akce dva kolegové z Prahy, kteří vyloženě objíždějí  sklípky po Moravě, avšak vzhledem k tomu, že jsou začleněni v krizovém řízení pražského magistrátu, musejí se v dnešních dnech účastnit jednání a dodávat podklady k odstraňování následků po povodních.

                Ještě jednou díky, do budoucna   Vám přeji  mnoho podobně spokojených klientů.

                                                                                                                                                       Ing. Dřímal Miroslav 

Peter

Friendly owner Marcela with her family. Shared facilities were nice and clean- no coment. Nice view on landscape.

Marcin

Bardzo przyjazne podejście właścicieli, piwnica z winami do zakupienia, piękne okolice, mieszkańcy miasteczka bardzo sympatyczni.

Anonym

I like the attitude of the owners. They were very friendly and talkative. And the view on arounding hills was breathtaking.

Da-Scrappy Cocco

Sklípek a ubytování skvělé, vínko báječné, pan Hanuš s jeho paní výborná dvojka:-) Díky moc za skvělou dovču u vás v Blučině!

Stanislav

Отличный пенсион за такие деньги, сто двадцать евро за компанию из 8 человек. Интересный винный погреб. Хозяйка с пониманием, приехали в полночь, а это не вызвало проблем. Нареканий нет.

Vinčo


Ochutnali jsme a letos už nechceme žádné jiné vínko!

Marie

Žaneta Š

Nejlepsi

 

Napište nám svůj feedback

Jméno a Příjmení (firma): *
E-mail: *
Telefon: (ve tvaru + 420 111 222 333)
Zpráva: